malowanie dachów sampos 11

Malowanie
dachów

Oferujemy malowanie dachów z blachy falistej, trapezowej jak i zwykłej. Malowanie dachów z dachówki ceramicznej i betonowej. Dachy malujemy agregatem oraz ręcznie. Przed rozpoczęciem prac malarskich dach jest myty i czyszczony profesjonalnymi środkami.  Pomalowany dach wygląda jak nowy. Kolor utrzymuje się wiele lat. Nowo pomalowany dach dużo lepiej znosi warunki atmosferyczne. Malowanie dachu zalecamy maksymalnie co kilka sezonów.

Jesteśmy profesjonalną firmą malarską z bogatym doświadczeniem. Dzięki pracy metodą alpinistyczną nie ma potrzeby rozkładać rusztowań. To zdecydowanie wpływa na obniżenie kosztu malowania dachu. Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy dla Państwa atrakcyjną wycenę malowania dachu.

malowanie dachu racibórz sampos
malowanie dachów sampos 22

Czyszczenie, impregnacja,
renowacja dachów

Czyszczenie dachu jest integralną częścią malowania. W zależności z jakim typem dachu mamy do czynienia, dobieramy odpowiednie metody i narzędzia. Dach z blachy czyścimy myjką ciśnieniową. Odtłuszczamy, usuwamy rdzę. Dachy z dachówek ceramicznych i betonowych wymagają delikatniejszego podejścia. Jeżeli wymaga tego sytuacja, oferujemy Państwu renowację ubytków ( uzupełnienie brakujących dachówek lub wymianę zniszczonych na nowe). Naprawa dachu przed malowaniem to bardzo ważny element pracy.

malowanie dachu racibórz sampos 4
czyszczenie elewacji sampos 2

Malowanie elewacji,
czyszczenie elewacji

Mycie elewacji, czyszczenie fasady oferujemy osobą prywatnym, dla domów jednorodzinnych jak i firmą. Myjemy i czyścimy elewacje z blachy, wielkopowierzchniowe, elewacje magazynów, marketów, zakładów produkcyjnych.

Wykonujemy malowanie fasady domów jednorodzinnych z każdego rodzaju tynku (tynk mineralny/cementowy, cegła, beton, tynk silikatowy, tynk akrylowy, tynk silikonowy). Oferujemy malowanie kościołów, hal, magazynów. Malowanie elewacji z blachy oraz innych tworzyw. Zapraszamy do kontaktu.

malowanie elwacji, czyszczenie elewacji sampos 1
malowanie konstrukcji stalowych sampos racibórz 2

Malowanie
konstrukcji stalowych

Malowanie konstrukcji stalowych.  Oferujemy malowanie stali wszelkiego typu. Malowanie na wysokości gotowych konstrukcji, malowanie konstrukcji na budowach, malowanie w komorze. Malujemy całe konstrukcje jak i mniejsze, pojedyńcze elementy.

Wykonujemy malowanie płotów, malowanie garaży oraz innych konstrukcji z metalu, blachy. Zapraszamy do kontaktu, zapewniamy krótkie terminy realizacji oraz atrakcyjne stawki.

malowanie konstrukcji stalowych sampos 6